Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hry pro 6 letého kluka

Prosím poraďte jaké hry by mohl hrát šestiletý kluk. Aby nebyly tak složité, samozřejmě bez krve a nejlépe ovladání pouze tlačítky? On line hry nechcem. Co třeba serie lego her? Není to moc těžké? Nebo nějaké naučné, logické. Děkuji

Stejně se za čas nevyhnete všem druhům her, včetně těch s násilím nebo titulům které jedou online. To by jste museli prodat PC a stejně by chodil hrát ke kamarádům. Doporučil bych nějaký e-shop s hrami a tam si je nechat vyfiltrovat dle "žánru" a minimálních požadavků na PC, dle toho se řídit a nakupovat.

Synovec má taky 6 let a též řeším tento problém. Od vánoc má volant, bo ho baví závodní hry. Zatím tam hrál Faltout2, některý starší díly NFS, ale v obchodech (např. Albert) se dají levně koupit hry, který nejsou nijak známý, ale děckám se to líbí - třeba Bus Driver, kde je dostane autobus a má za úkol odvézt lidi z místa na místo.
Taky se mu líbí různý klikačky, třeba typu Match 3, kde dává na herním poli 3 šutry do řady, ty se vyruší a napadají tam nový.

Zdravím, sérii LEGO doporučuji. Já sám jsem mladýmu kupoval, když mu bylo 5 Lego Star Wars a přiznám se, že i mě to dostalo. Nádherná atmosféra, grafika i hratelnost. Rodinné dvouhry se přímo nabízejí .

Určitě neprohloupíte.

A závody ? No určitě Flat Out 2, ale pokud máte trochu schopnější počítač, vzít Ultimate Carnage, je to prakticky stejný ( tratě auta ) ale v naprosto novým kabátě s nádhernou grafikou.

Svědomí mě opravdu netrápí, a o sezení u bedny to není. Myslím, že seznamování s pc pod dohledem v tomto věku není na škodu.
Jinak díky za nápady, sehnal jsem mu plošinovku The Humans. Ten Flatout jsem zavrhl, se mi zdá docela drastickej, když předním sklem vylétávaj mrtvoly...