Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Patch WoWko

mam problem s patchami ked si ich stahnem tak ich rozbalim a spustim ale nic sa nestane aj ked mam dobry patch, launcher tiez nefunguje takze prosim o pomoc enGB nazvy sedia patche su z Patch_mirrors a wowko je stiahnute z clientu na twinstar.cz

Absurdní to není. Prostě na systémových disku (C většinou) prostě musí být víc jak 4GB volných. Plno her, hlavně novějších se třeba ani nenainstaluje. Například Company of Heroes jsem instaloval na disk 320GB, ale házelo to chybu, protože na systémovým disku jsem měl 2GB volnýho, pak jsem se dočetl na supportu, že je potřeba minimálně 10GB volnýho. Zkus si udělat více místa, 4GB nechat na hry, ještě k tomu WoW, je moc málo.