Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nemáte někdo tip na RPG?

Rád bych si zahrál nějaké příjemné RPG. Raději historické, novodobé a z budoucnosti moc nemusím.
Z těch co znám není potřeba vypisovat:
Oblivion
Zaklínače
Dragon Age
Neverwinter nights 1 i 2
Fallouty všechny
Arcanum

rád bych něco na způsob tohodle, tak kdyby měl někdo nějaký tip, díky za něj

Might&Magic - díly 6, 7 a 8, devítka už se moc nepovedla, ale taky je hratelná. Jen nevím, jak to pojede na Win Vista a Win 7, ještě jsem to nezkoušel rozběhnout.
Žádný další mě nenapadají, všechno co jsem hrál, už tady padlo. Ještě tak možná Dungeon Siege (1 a 2), ale to je hodně podobný Diablu, je to spíš jen řežba s RPG prvky. Těch ukecaných RPG s možností volby, jako je Fallout a Arcanum je opravdu poskrovnu.

Tak já mám stejně XPčka, Vistu bych si na svůj komp nedal nikdy a sedmičky mě čekají až někdy, za dlouho, jsem ochoten je nainstalovat, jen když už XPčka nebudou podporovat nový HW jinak ne.
Might and Magic, no, asi to není to pravé ořechové, zdá se, že musím smutně konstatovat, že už nemám co objevovat v RPG žánru, teď už mi zbývá jen se těšit na nové pecky, nebo znovu rozehrát hry, které se mi dříve nepovedlo dohrát z časových důvodů, ale nerad se vracím, už to není ono:)
Tak díky za tipy