Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem GTA 4

Dobrý den,
prosím Vás, máte někdo zkušenosti s patchovanim GTA 4 ??? Potřebuju tam hodit patche až do 1.0.6.0., ale vždycky jak to udělám, tak mi to přes ten Social Club nejde spustit... Klidně bych to hrál i na tom základním patchi, ale ten 1.0.6.0. řeší můj problém s vyrovnáváním paměti RAM. Mám Win 7, původně 2GB RAM, včera jsem si koupil další 1GB, ale GTA, i když mám volné 1,5GB paměti, mi sežere úplně vše.. Fakt se to nedá hrát když se to pořád laguje. Předem děkuji za rady :)

Zdravím, mám úplně stejný problém s tím patchem 1.0.6.0. Dlouho jsem hrál hru s patchem 1.0.4.0 a byl jsem docela spokojený, na mém pc jsem to hrál skoro na nejvyšší detaily a rozlišení 1280x1024. Když se na netu objevil patch 1.0.6.0, zkusil jsem ho nainstalovat, odstranilo mi to ten Social club, ale potom už mi nešla hra vůbec spustit, objevila se tam možnost play offline, ale po kliknutí se nestalo vůbec nic. Na netu jsem zjistil že tenhle problém po tomto patchi má skoro každý a řešení tehdy bylo přeinstalovat celé gta 4 a nainstalovat pouze patch 1.0.4.0. Teď koukám že už vyšla verze 1.0.7.0 ale bojím se ji instalovat abych neměl zase ten stejný problém, přeinstalovávat celou hru je docela fuška.....hru mám origoš a mám win xp