Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Wow ...error ;(

Mám takový problém....Spustím wow přihlasím se a najednou mi hra spadne a objevi se error kde mi pise něco s wow.exe..Děla mi to pořad :( prosím poradtě..Díky

No podle mně to dělá server.. Mně když skákal WoW Error tak to skočilo celému serveru, skus změnit realm. Jak už tady řekl kolega (smím li ho tak nazvat :D) skus si za zálohovat všechny addony, a smaž je ze složky WoWka.. Reinstaluj... když nic z toho nepomůže tak se ozvy :)