Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pomale načítaní u hry

Ahojte.

Mam takovej problém hraju CoHO (company of heroes online)closed betu a mam pomalé načítaní u hry.Někdy dokonce 3 až 4 minuty (teda to je jen vyjmečně) hry bez sekaní rozjedu na medium/high ale prostě to načítaní...chci se zeptat jde to něják vyřešit bez snížení detailů?

konfigurace: Pentium 4 (2.9)
Nv 6600 GT
1 Gb ddr2
win xp home

Je to starej křap ale tu hru by měl rozjet.

ps.si spokojený kurte?:-D

Hru nepoznam tak neviem ci to je v nej normalne, ale je mozne ze mas malo RAM a furt to swapuje na disk, a disk je este k tomu aj pomaly ptz stary. Skusil by som pridat 1GB RAM, ak nepomoze tak moze byt pomaly alebo aj vadny disk, skusil by som iny moderny.

P.S. alebo to co pise Kurt, ak sa to taha z internetu tak nechapem co sa cudujes ze to trva dlhsie.