Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Painkiller

Hraju tuto hru podruhé, ale už na nejtěžší přístupnou obtížnost a chcu aby se mě otevřela obt. trauma což podle všeho znamená získat všechny karty. Zatím všechny mám, teď jsem v posl. páté epizodě prvním levelu (vodní město) Musím tady najít všechny svaty předměty. Mám všechny kromě jednoho, kterej má být podle návodu přístupnej po ukončení levelu. Ale v tom návodu je to dost blbě popsany, jakože mám jít do místnosti se skleníky, dostat se na balkón s mřížovím, vyskákat někam až před sebou uvidím velkou budovu a blablabla. Tohle mě moc nepomůže tak bych chtěl radu od někoho kdo to zvládl a dokáže to popsat líp než je v návodu.
Předpokládám, že místnost se skleníky, je ta velká místnost se skleněnýma skříňkama

Neporadím hru neznám, ale jak někoho může hra bavit když k tomu potřebuje návody?
"Pár" her jsem odehrál,ale nikdy jsem nepotřeboval berličky.
(právě obtížnost dělá hru hrou a ne jenom bezmyšlenkové pobíhání a klikání)

No nevím, ale mě by to prostě nedalo na to přijít sám.
Kdysi když se objevila Rubikova kostka tak jsem se sní mordoval dennodenně tři neděle, až se to povedlo.
(a taky se objevil nějaký manuál na dvou A4 krok po kroku)
Dodnes jí složím za 2 minuty.

No já osobně od AKČNÍ hry čekám, že tam bude hlavně akce a obtížnost hry je postavená na množství, případně tuhosti protivníků, ne to, že budu ve vykydleným levelu hledat jehlu v kupce sena, v tom určitě nespočívá nic zábavnýho a zábavu od hry čekám - tedy takovou zábavu, k níž byla hra určena, kdybych chtěl hledat předměty a lámat si hlavu, zahraju si adventuru.

ale jak někoho může hra bavit když k tomu potřebuje návody?

Máš rozhodně pravdu. Já se taky snažím na vše přijít sám a návod použiju až už opravdu nevím. Ale věř mě, že tohle je případ kdy by ti dřív krvácely oči než bys to našel! Však to video od dnb1644 shlédni.
DNB1644 moc ti děkuju, věřím že tohle mě pomůže i když vidím jak se i hráč v tom videu s tím drbe. Nepoužívám karty na vysoky skoky atp. tak doufám, že je nebudu potřebovat. Youtube znám a vím, že je tam toho hodně, ale nijak zvlášť mě nepřešel do krve a dost pochybuju, že by se mě podařilo to video ne té adrese najít.
Tobě se podařilo všechny ty karty získat? Podle všeho se otevře level les a taky jsem slyšel, že když dohraješ hru na obtížnost trauma tak má veselejší konec. Je to tak?

Už jsem to dovalil, ale tu nejtěžší obt. hrát teda nebudu. Z nepřátel nezůstávají žádny duše, nejde to ukládat, ... To si radši nechám ujít. Hrál a dohrál jsem P. Overdose. P. BooH mám, ale je to nelegál datadisk a dělá mě bordel grafika a celou základní hru to nějak mrší. P. Ress. nemám, ale četl jsem recenzi a hra dostala hodn. 1z10 a prej ju nemáme hrát ani kdyby nám za to někdo platil!

Stáhni si Powermad pro Painkiller a zpřístupní se ti všechny levely pro všechny obtížnosti. Jinak Trauma se v Painkilleru dá zvládnout celkem v pohodě. V BOOH je to už horší ale v Overdose sem neměl šanci už ve druhym levelu. Co se týše Ressurection tak tam to vypadá zatim lehce ale mám teprve 2 level. Sice se kvalitou s ostatníma nemůže rovnat ale já jako fanda Painkilleru si to nemůžu nechat ujít :)