Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Bojové umění/bojove sporty hry na PC

Zdravím
Prosímvás,neznáte nějaké Bojové hry/bojové umění na PC?
Bojové simulátory...
Myslím tím něco jako UFC,MMA nebo tak něco.Jak teďka vychází ty UFC hry na ps3 a xboxy,strašně rád bych něco takového viděl i na PC...nemusí to být MMA,muže to být i jen jedno bojové umění,třeba něco jako fight night round,1,2,3,4,které taky vyšlo jen na ps2,3 a xbox...na PC nemužu nic sehnat

Jo a Taekwondo World Champion znám a divadelní souboje typu WWE RAW atd nemám namysli.

Nebo,pokud neexistuje nic z toho na PC,tak nějakou bojovku,neco jako Assasins Creeds (to ale nerozjedu).Mám namysli hry,kde se jde "vymlátit" na ostatních...Prince of persia taky znám...

P.S.Rád bych 3D,bějaké 2D streetfightery nemám na myslí :-)

Jmenuje se to World of fighting, je z roku 2001, starší hra, jsou tam ovšem bojovníci s různými bojovými styly - karate, kung fu, jiu jitsu, mma, muay thai, box, kickbox, street fight, taekwondo a jiné. Bojím se že už tu hru ale nerozjedeš :(...

Zkus tohle já to mám a není to špatný a navíc je to freeware, ale je to v japonštině
http://www.hrej.cz/plne-hry-zdarma/akce/bojovka/su per-cosplay-war-ultra/

Pak mě leda napadají tituly pro PS1, které jdou hrát za pomocí emulátoru epsxe 1.7.0
knockout kings 1999, 2000, 2001
Bushido Blade 1,2
Mortal kombat 1,2,3, trilogy, 4 (je i na pc)
K-1
Kickboxing
Mike Tyson Boxing

-----Pro PS2 za pomoci třeba PCSX2 0.9.9-----
Mortal Kombat Deadly Aliance
Mortal Kombat Deception
Mortal Kombat Armageddon
Naruto Ultimate ninja 1,2,3
Naruto Shippuden ultimate ninja 4,5

-----Pro PC-----

Street Fighter x Tekken
Mortal Kombat 4
Super cosplay war ultra ---- odkaz ahoře

Jo, to je výtečná rada. Ještě mu poraď, co má dělat, až si pro něj přijdou (obrazně řečeno, ve skutečnosti "jen" dostane obsílku). Protože nasazení roboti právě na tuto hru budou mít dostatečné množství materiálu pro snadné zjištění vazby IP-skutečný člověk.