Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Poker - analýza handu

Dobrý den, prohlížel jsem si handy na jednom webu a zaujal mě tento.
http://www.pokerzone.cz/hand-diskuze/detail/nl-tex as-holdem-8726808453/

A chtěl bych se zeptat nějakého zkušeného hráče, aby mi popsal kde byla chyba z pohledu toho hráče "folditomg".A taky by mě ještě zajímalo chování toho soupeře.Přijde mi docela nerozumný jít s párem 7. až na tern.

Díky

Chyba byla blafování po turnu-all in,stačilo dorovnat nebo zahodit,spíš zahodit,čekat že mi dojde na rivru flush, no nevím.S párem sedmiček na turn?Byla to nejvyšší karta na stole.Ovšem z jednoho handu težko posoudit jejich předchozí taktiku.

Díval jsem se na to a největší chyba byla allin na turnu, Po donkbetu na flopu bych viděl range 33,55,66,77,88,99,10 10, A6s+
Což je na flopu přobližně 50 na 50.
Po blank turnu se snižuje šance K6 na nějakých 22% takže velice špatná karta ta trojka srdcová na turnu pro folditomg.