Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém GTA San Andreas multiplayer na Windows 7

Dobrý den mám problém s gta san andreas přesněji s multiplayerem.

Když jsem měl windows xp tak bylo vše v poho a teď mám windows 7 a vždy když se pokusim přihlásit na nějký server a máčnu conect tak se spustí singleplayer a ne multiplayer mám verzi gta 1.0 a multiplayeru jsem skoušel 2.0 a 3a všechny blbnou stejně pls pomoc!

to já mám jiný problém :-( když se připojím ůplně v poho připojuju se .... a najednou Connecting to (IP adresa) a za chvíli to napíše The server Dinˇt respond . retrying a pořááád dokola :.( prosím pomožte

Nevíte proč se objevuje chyba occured, crash, report crash, fix,sa-mp exception at address atd.

Koukněte se na přesně tuhle stránku help-12(db)-sa-mp-error-database/
stačí třeba přeložit a najít si chybu, moji chybu to našlo.