Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Hra podobná GTA

Zdravím, pardon že otravuju, ale hledám nějakou hru která je podobná GTA ale není moc náročná na HW. Měla by obsahovat chození, střílení (nemusí), ježdění v autě.
Může tam být třeba jen to ježdění, ale s volností v danym měste/vesnici.
Díkes

Stáhni si Far Cry III ... to je Best EVER ... a pokud jde o něco fakt podobné GTAčku tak si zahraj GTAčko ... to je nej recept ... :) ;) ... ale jako hru takovou ... nejlepší pro mě je crysis ... 1 , 2 , 3 ... to je jedno .. .tyhle hry jsem dohrál stokrát a stále mě baví : ) ... a vím o tom, že je to už asi pět let starý rozhovor :D :D xD