Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem testdriveunlimited

dobrý den prosim vás nainstaloval sem si tuto hru a ukážou se mi ukázky ale pak se mi udělá černá obrazovka a spadneto a napíše to chybu:

AppName: testdriveunlimited.exe AppVer: 1.1.45.1 ModName: testdriveunlimited.exe
ModVer: 1.1.45.1 Offset: 00034bfa

děkuju za pomoc :)

Já bych napsal "bez komentáře", ale to už by komentář byl :-D. U TDU jsem vydržel několik hodin, na odreagování fascinující. Nevim co si představuješ pod pojmem "tragická hra", ale ujišťuju tě a jsem o tom naprosto přesvědčen, že pod tímto pojmem si každý představí něco jiného.

Špatný crack, špatný OS...