Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Worms armagedon vs win 7 problem s grafikou

Zdravím všechny..Stáhnul jsem si tuhle klasiku v CZ verzi ale mám problém se zobrazením.Logo TEAM najede špatně,jakoby rozsypané kostičky,menu hry je v pořádku a samotná hra někdy jede chvíli normálně a pak se nakonec rozsype jako by do režimu 256 barev.Setkal jste se s tím už někdo?Nebo nezná někdo z vás řešení?Na jednom fóru se psalo že je problém s přepínáním pozadí plochy co jede na pozadí,i to jsem vypnul ale stále problem přetrvává.Hru jsem zkoušel i v režimu kompatibility pro win XP sp3 a nic.Díky za informaci.S pozdravem Tomáš

Spuštění WIN 7, zřejmě i VISTA.
Nabídka start, napsat správce úloh, enter.( Nebo, CTRL+ALT+DEL, správce úloh ) Procesy najít explorer.exe a ukončit úlohu. V pravo nahoře soubor, nová uloha, najít cestu ke spouštěcímu souboru WA.exe ok. Po skončení hry soubor, nová úloha, napsat explorer ok.