Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem GTA 4 se seká

Dobrý den.
Hrál jsem GTA 4 na windows vista při sestavě GTS 250, 4GB RAM Dualcore 2,6 Ghz-hra šla naprosto bez problému. Na té samé sestavě mám windows 7 ultimate 64-bit a hra se pořád jenom seká. Nevím čím to je, prosím o odpověď.
Děkuji vám.
Změna předmětu, původně: GTA 4 A WINDOWS 7 ULTIMATE(64-BIT) (karel)

Čau chlapy potřeboval bych poradit s GTA 4 moje pc se sklada ze 4 jadra AMD Phenom 3.2 GHz NVIDIA GeForce GTX560 Ti 8 GB ram windows 7 ultimate 64 bit a nejde mi to ani na nejmenší detaily pořád se to seká taky mi zmizejí textury už jsem zkoušel aktualizovat grafickou kartu a to stejně nepomohlo už nevím čim to je myslím že pc je na to dobrý byl bych moc rád kdyby jste mi poradili díky moc