Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Powerball

Ahoj,
trochu odběhnu od počítačových her a přejdu k něčemu zdraví prospěšnějšímu. Někdo to zná, někdo ne, ale určitě je to velice zajímavá věcička, která nejen mě určitě zajímá. Při dlooooouuuuuhých hodinách strávených u počítače :-) mě napadlo, že by nebylo na škodu si najít i nějakou jinou, zdravější zábavu. A tak jsem narazil na tenhlecten "kříženec hračky a posilovny 21. století". Zajímají mě vaše názory, postřehy, jestli to opravdu funguje jako činky, jak píše výrobce, jak vás to baví, jaký máte model, jestli s tím jsou nějaké problémy, nebo jestli to je naprostá hloupost a ztráta peněz atd.
Pište pls, ať vím já i ostatní, zda má cenu za něj utrácet peníze nebo ne.

Já to pár roků mám a občas si zatočím. Nemám to proto, že bych usiloval o svaly, nýbrž z fyzikálně-technologické zvědavosti.
Dlouho se už nemůžu dostat přes své dosavadní maximum, které je 11653 otáček.

Úplně podrobně si to už nepamatuju, ale první den jsem se učil roztočit to bez provázku, druhý den už to šlo, ale stvořil jsem si puchýř na malíčku - prostě jsem to držel nějak blbě. Deset tisíc odhaduju tak za týden? Fakt už je to dlouho.

V obchodě jsem kdysi zkusil ten těžkej kovovej a je to drsný, roztočil jsem to sotva na 7500 a konec...

osobně si myslím že je to celkem dobrá věc.. na odreagování a pod je to super.. je to čistá odstředivá síla tkže nikterak nic zvlášního.. ja jsem s ním vydržel max 15min točit a pak jsem měl mrtě ztuhlou ruku.. Pokud to chce člověk na odreagování tk je to super, nicméně nikterak levné. Pokud to chceš ale na posilování tk s tím nepočitej a kup si raději klasické jednoručky jak jsem to udělal i ja..

Koupil sem si Power a s každodením treninkem sem to vydrzel ani ne 3tydny.. pak to člověka omrzí.. co ale můžu doporučit je trošku si vypít s kámošema, a pak valit kdo více natočí nebo roztočí (pokud máš na něm počítadlo)
S čínkama si legraci neužiješ..