Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Schánim Hororovou Hru

Dobrý den moc vás žádám o horrorové hry,tyhle hry jsem už hrál ale fakt jsem se bál ! prosím o radu díky ![Resident Evil2 3 4 5][Penumbra 1 2 3-Datadisky][Silent Hill všechny]a dál už níc budu zavázán když mi napíšete nějake hororové hry, děkuji ! PM: Metro 2033,Call of Cthulhu také !

zapoměl jsem hrál jsem Dead Space,Věc[The Thing]Fear jsem hral se všema datadiskama ale to není skoro ani horror... xD ta 2 zato aspoň stála xD ale to Condemned zkusim !a Singularity asi nerozchodim :-( mam na to moc slabej PC :
z EVERESTU !

Pracovní paměť 1792 MB [ze 2GB ale bere integrovaná...]
Název základní desky M4A785-M
CPU typ AMD Athlon II X2 245, 2900 MHz
Grafická karta ATI Radeon HD 4200 [Integrovaná]
1920x1080
Windows 7 Ultimate 64-bit CZ
to by mi fakt nešlo... :-(

Je to "v pohode hra" - jen me stve, ze "lekajici" sceny jsou nascriptovane (samozrejme). Mam bohuzel zvlastni styl hrani, kdy se pri chuzi dopredu casto rozhlizim kolem sebe, chodim pozadu - tim padem prichazim o lekajici sceny (nemam namysli jen vyskakujici nepritele spoza rohu), ktere se predemnou odehravaji :-)