Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zaklínač - knižní sága

jednoduse receno po setkani s PC hrou jsem zatouzil po knizkach jenze vetsina nalezenych knizek nemaji skladem :-x az jsem nasel brozovany komplet ktery obsahuje Krev elfů, Čas opovržení, Křest ohněm ,Věž vlaštovky a Paní jezera
v popisu je - ''Kompletní české vydání dosud vydaných knih o Zaklínači Geraltovi v brožované podobě''.
jenze na jedne fan strance jsem se dozvedel ze existuji este dva predchazejici dily -Poslední přání a Meč osudu... chci se zeptat co maji tyto dva dily spolecne s vyse uvedenym kompletem popripade proc Poslední přání a Meč osudu nepatri k zaklinacovskemu kompletu ?

a jeste otazku nedockavce - nekde jsem cetl ze autor mel uz Zaklinace dost takze to ukoncil... muze mi nekdo prozradit jak to je s koncem ? zaslechl jsem neco o tom ze v saze zahyne... takze jak to je ? autori hry vzkrisili Geralta pro potrebu hry nebo jen pokracovali ?