Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem GTA 4 a datadisky

Ahoj, mám v plánu si "pořídit", už ne tak novou hru GTA 4. Ale objevil sem, že vyšel i nový datadick/y na tuto úspěšnou hru. Jestli mám dobré informace, tak na trhu je základní hra GTA 4 a GTA 4: Episodes From Liberty City. Chtěl bych se zeptat na rozdíly jaké mrzi datadiskem a základní hrou jsou... co datadisk přináší nového (další kampaň? město?), musím mít ke spuštění pokračování původní hru, popř. kterou hru doporučujěte? :P díky za postřehy

Na všech českých herních webech je o GTA4 i datadisku spousta informací, např. http://www.hrej.cz/recenze/grand-theft-auto-iv-epi sodes-from-liberty-city-3087/

Pro datadisk nepotřebuješ původní hru.
Město je stejné, nové jsou mise (příběh).
Měl ses rozkývat minulý týden; na Steamu mělo GTA4 velké slevy.

Datadisk jsem nehrál (tedy neporadím), původní hra mě vyloženě zklamala a po pár misích (a pokusech se s hrou sžít) jsem se ji zbavil.