Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nejdřív blbnutí grafiky,potom opakované kousnutí při hraní WoW

Zdravím,vždycky jsem hrál Wowko na vysoké detaily ale před pár dny mi začalo dělat problémy tak,že mi přes obrazovku skákaly různe trojuhelníky čtverce apod. snížil jsem teda detaily což problém vyřešilo ale po pár minutách hraní mi vypl monitor s nápisem "no signal" a po naskočení bylo na ploše nějaké varovaní podle mojí slabé angličtiny něco s grafikou no a teď se mi po pár minutách hraní kompletně sekne celý počítač,nevíte co s tím prosím? Grafika: Radeon x1950pro

Tohle hlášení říká, že VPU zrestartoval tvojí grafickou kartu protože neodpovídala na povely od ovladače (tohle řízení ovladače je typické pro grafické karty od ATi/AMD, nVidia nic podobného nemá, tam to většinou zhebne hned). Podle fragmentů ve hře to vypadá, že máš grafiku takzvaně "v hajzlu". Zřejmě špatně chladí anebo je už jinak nakřáplá. Nebyla náhodou nějak přetaktovaná? Podle mě software to moc nepořeší. To že se i vypne (no-signal od monitoru) je jasným důkazem rozbít prasátko a jít si koupit nějakou novou.
Můžeš zkoušet měřit teplotu ale stejně to tvůj problém nevyřeší. Zjistíš max.že teplota je vysoká anebo nenaměříš nic, páč ti to během testu umře.

Můžeš maximálně vyzkoušet vzít grafiku do jiného PC. Pokud i tam bude podobné chování máš jistotu, že to bude grafikou a je to HW problém.
A dobrej postřeh z jinejch reakcí, můžeš grafiku zkusit vyndat/zandat ze slotu, dost možná (ale s malou pravděpodobností) ti mohla "povylézt"... i to se však může stát. Zkontroluj otáčení ventilátoru. Profoukni ho. Zkontroluj usazení chladiče na grafice (pevnost/vůle/přesah apod.). Nic víc na tom stejně nespravíš.

Mě napadá ještě to WoWko... Je to lump... Pokud máš problém jen ve WoW a ne v jiných hrách, nemusí být ještě všechno ztraceno :D.
Co jiné hry (crysis, nebo něco podobného co ždímne výkon grafiky a celé sestavy) ? Taky fragmenty anebo zámrz anebo výpadky signálu?