Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem German Truck Simulator

Zdravim všechny hobby řidiče,
měl bych jeden hloupý dotaz ohledně téhle hry. Mám garáž, mám zaměstnaného řidiče, ale za boha nemohu přijít na to, jak mu koupit kamion. Když ho chci koupit ve firmě tak mi napíše že není spojení s řidičem. Poraďte někdo.

Musíš zajet do prodejny kamionu která je v každém městě.Tam koupíš kamion a přiřadíš ho k řidiči.V garáži můžeš nakupovat kamiony až budeš mít tu největší tak potom máš tu možnost.
Jednoduše zajeď do města projeď ho až narazíš na prodejnu vstup do ní a kup buď starší nebo nový