Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem OFFROAD HRA

Zdare, neznáte nějakou opravdu dobrou hru s tematikou offroad? Jde mii hlavně aby to bylo trochu realistické,aby si ¨tam člověk řídil pohon kol 4x4, redukce, uzávěrky a tak...díky

Ještě mi zbývá tak čtvrtina závodů, výzev, vyhlídkových míst a motivů na vozidla. Dobrá je taky enhanced tvorba vlastních tratí po odblokování "zákazu" *) ze strany tvůrců: jednoduchou editací *cfg souboru :-), včetně nastavení počasí, denní doby i protivníků. Horší je to, že multiplayer asi nikdo nehraje, takže se nezávodí online.

*) ASOBO (výrobce hry) jsou divní; na svém i Steam fóru nechala mazat veškeré informace o možnostech editace hry, na které hráči přišli - prý kvůli zamezení cheatování v MP. Ten ale nikdo nehraje...