Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Lineage 3

Zdravím , už jsem hrál lineage na XX servrech jak LOW tak i HIGH rate........už několik let se od toho nemůžu odtrhnout, tedkom jsem to delší dobu nehrál , páč není kde , chtěl bych nějaký low rate tak kolem 10, client od Interlude až po gracia epilogue ale můj hlavní dotaz zní:Viděl už někdo někde v prodeji LINEAGE 3?To asi ne což , a neviděl někdo nějaký trailer?Na youtube je hromady traileru ale ne na lineage 3 , oni tam napíšu lineage 3 trailer a přitom toto video jsem viděl už před dvěma lety na trailer lineage 2 , tak teda jestli náhodou nemáte nějaké informace o lineage 3 . např. kdy vyjde , o čem to má být , co bude nového , co se změní a co se ze hry odstraní , jak je zatím hodnocení čténářu a jestli jsou nějaký obrázky jak hra bude vypadat atd. , bloudím na netu a snažím se dohledat všecky možné informace , toto vlákno určitě zajímá většinu příznivců Lineage , děkuji.

To není pravda, na strankach NCsoftu jsem o tom cetla tiskovou zpravu. Prvopočátek Tery je takový, že někdo (má se za to že to byli ti, co následně odešli do BlueHole studois) vynesl ven část kódu původně připravované Lineage 3. Celý projekt se zastavil, nicméně část týmu vývojářů NCsoftu odešla do konkurenční společnosti BlueHole (nevím jestli jí přímo založili) a odkoupili od NCsoftu jejich kód, který ovšem dál přizpůsobili. Lineage 3 se začala vyvjíjet úplně od začátku a vytváří si tentokrát svůj vlastní nový engine, její uvedení na trh se ovšem značně posunulo. Původně se předpokládalo, že vyjde v r 2011, ale to vychází právě jen ta Tera. Původní L3 (teď už Tera) používá Unreal engine 3, tedy engine který používají další hry (například Batman, Mirrors edge, ...).