Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Star Wars

Ahoj.

Tak jsem dostal chut si zahrat nejakou hru z Star Wars nametu...
Asi znate star wars jedi academy...tak existuje na ni mod jmenem MovieBattles 2
Hraje se online.(Jidi vs Sith kloni,drijdi a co ja vim co vsechno)
Mod je to vybornej ale jaksi sem dostal chut na neco lepsiho neco s lepsi grafikou...

podminky:
-Online (i kdyz nemusi bejt ale tak je to jedna s tech hlavnich priorit)
-Lepsi grafika
-ANIMACE s mecem (jako at to vypada vic jak souboj s mecem :-D)
-uprednustnuji hlavne bitvy s mecem (sith vs jedi) takze mece by tam meli bejt...
Klidne to muze byt i mod ... na SW hru to je mi celkem jedno...Docela by me zajimalo jestli neco existuje..

Dik.

Shodou okolností jsem džedaj adav dohrál asi před týdnem :-)

Můžeš využít online klienta přímo v Jedi Academy (popřípadě v Jedi Knight, Mysteries Of The Sith či Jedi Outcast - tohle všechno vč. Dark Forces bylo nedávno v akci na Steamu).

Jiné FPS SW hry neznám :-|

Já na MP nejsem, na jeden frag jich tak 10 vyfasuju :-) FPS hraju výhradně single.

Přestože se zajímáš o mulťák, zkus se mrknout na downloads.shtml
Připravovaná (a bohužel už dlouho "stojící") totální konverze DOSovské Dark Forces do enginu Jedi Academy. Původní Dark Forces beru (pochopitelně bez ohledu na grafiku) za nejlepší FPS všech dob, co znám (1995-2010).