Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Co říkáte na Settlers 7?

Zdravím,
zajímal by mě Váš názor na Settlers 7. Hrál to někdo z Vás? Jsem velký fanda série, osobně se mi nejvíce líbila asi 4 kvuli té malované grafice a prostě, zažíval jsem u hraní téhle strategie takové budovatelské nadšení, jako u ničeho jiného.)Tohle se mi po grafické stránce hodně líbí, zrovna stahuju demo, tak jsem zvědav. Trochu mě mrzí ta trapná ubisoftí ochrana u plné hry, ochrana je i u dema, ale tam mi to je celkem jedno. No však ono se to dá sestřelit, buzerovat se nenechám

Trying to get update information to C:\DOCUME~1\ALE~1\LOCALS~1\Temp\ubi92B5.tmp.
Found update (Patch, all, all).
Trying to download update file from http://static3.cdn.ubi.com/settlers_7/the_settlers _7_demo_1.04.exe. Destination: C:\DOCUME~1\ALE~1\LOCALS~1\Temp\ubi92B7.tmp.exe.
Fatal download error (The requested URL returned error: 404).
Deleting downloaded data.

Tak vážně nevím co si o tom myslet....Jestli se mi to podaří rozchodit a hra mě bude bavit, tak narovinu říkám, že si ji legálním způsobem neopatřím. Tohle je hnus

Jestli jsi fanda,tak zkus tu nostalgii.. The settlers II. 10 výročí.. to bylo supr. Jinak the Settlers 7 jsem si koupil a hraji když mám čas.Ale můžu říci že se mi to líbí. Ty vítězné body,to je občas pěkně o nervy... Jinak to připojení k netu,tak tam já problém nevidím (ochrana je stejně již prolomena...).Na slušné rozlišení to notebook nezvládne a počítač nikam netaháš.Když ti to náhodou vypadne během hry,tak se to opět připojí.

Ale mě se to líbí. Novej herní systém, kterej je opravdu vymyšlenej. Nevyhraješ pouze bojem,ale musíš si zajisit ekonomiku a technologii.