Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s grafikou

Dobrý večer, mám problém s grafickou kartou, Když spustím hru COD MW 2 tak grafika hry vypadá nedodělaně a jen tak nahrubo textury. Ovladače jsem stáhl, obnovovací f mám na 60 rozlišní 1680x1050,monitor 22" wide flatron LG, grafika ATI radeon HD 2600 XT. Děkuji.

CODy neznám žádné, ale tohle (viz ten přiložený obrázek) nevypadá na nižší detaily. Z nějakého důvodu jakoby nebyly načteny textury postav.

ronin: je hra pořádně nainstalovaná? Není to nějaký očesaný warez-rip? Zkoušel jsi hru kompletně odinstalovat a nainstalovat znova?

directx nejnovější verze pro xp mám,ovladače taky pro grafiku, totální blbost prý stará grafika když hra běží na stejném enginu jako cod4,vím ze ta grafika už není nejlepší, ale problém je asi nekde v rozlišení nebo možná v monitoru a někde...

Takze moje rada zní ...sice se asi nebude spouste lidí líbit ale..kup si original a nebo stahni jinej cra*k ...protoze cod 6 je dobre chranena a staci jedna chyba a uz ti blbne postloading (viz obrazek) takhle mi vypada hra tk vterinu po nactení jede nahrubo a nacte se az po spustení