Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Rozlišeni v Conter Strike 1.6

Muj monitor BENQ E2220HDP podporuje rozlišení 1920*1080.. v Counter strike 1.6 (koupena přes Steam) je vsšak rozlišení pouze max 1280*1024... da se nějak vytvořit si sve vlastni rozlišeni?? v regedit jsem nikde nenašel složku s CSkem kde by to šlo změnit jako např v Warcraft3
OS: XP sp3
Diky za odpověď

Tk nic.. už jsem tam kkt našel možnost widescreen =D.. a ted je to ok.. jen mi nejde nastavit 32bit.. je tam nastavene rozliseni ted 1920*1080 ale 16bit a kdyz to predelam na 32bit tak se to resetuje a znovu je tam 16.. coz nechapu.. sice mam integrovanou grafiku 128ku ale u W3 mi toto normalne jde nastavit..
navic kdyz najedu na servery, tk pc totalne zamrzne a jen vidim jak se nacitaji servry cca po 100vkach.. ale procesor bezi na 100%