Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nhl 2002

Zdravim,pamatate si niekto tuto hru?nevie niekto nahodou ako davat goly na difficult obtiaznosti,/tie nizsie su az moc jednoduche/,lebo neviem dat viac ako gol,ak dam://,tak jeden maximalne.sice som sa docital ze je to fakt tazke,ale neverim ze brankari su az taky supermani.dik.

A co dekas od nejobtiznejsi obtiznosti? Nejake lacine vystreleni na neho asi stacit nebude. 2002 nehraju, hraju 2009- stralami je taky golman malo prustrelny, zkousis "kombinovat"?
Jednim hracem jedes po kridle, druhy ti najizdi pred branku- ty mu prihrajes a vystrelis. Ne vzdy to vyjde, ale jedna takova strela ma urcite vetsi sanci skoncit v siti, nez obycejna strela.

ano hram to na difficult,lebo ostatne nastavenia su fakt jednoduche,priklad LA-Calgary 9-10.:-),ja mam bohuzial len 2002,ale je neuveritelne co ten golman chyti,tiez som to robil podobne,ale one-timery proste brankar chyta ako magnetom,jedine co je trochu ucinne je strelba z medzi kruhov.no tak som to nastavil/golmana/aby nebol ako hasek a brodeur v jednom.hral som kedysi demo 2008,ale vobec ma to neuchvatilo,ta seria sa moc od roku 2006 nezmenila,a myslim si ze zbytocne tam pribudlo vela ,moznosti ovladania,predtym mi stacili fakt 4 gombiky.

to ti gratulujem,lebo mne sa tvoja seria moc nezamlouvala,a to ma vysla draho,sice pekna grafika,mozno vylepsene obvladanie,ale nejako som sa aj koli tomu nevedel sustredit na hru.ale cesku ligu som trochu hral:-)za pardubice moj tym pekne mesto dobre pivo:)