Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Age of mythology - Multiplayer nejde

Zdravím , mám 2 počítače , s bráchou chcem zahrát AoM jako multiplayer , zapnu hamachi , a v AoM dám multiplayer Lan/direct IP , vyberu přezdívku a dám HOST , sem tam sám , když dám 2 hráče , přidá se tam taková tabulka a napsané "otevři" jenže když to chci otevřít a přidat do toho tým a boha jaký ten hráč bude mít tak to nejde , jediné co jde otevřít je až páty hráč , mužou tam hrát 1 až 12 hráču , jenom 5. hráč jde otevřít a vybrat hendikep a v jakém tymu bude , a pak jen dám připraven , a budu čekat než se hra spustí , ale je zde další problém , když se ke mně brácha připojí , já musím mít vybrané hráče ( např. 3= 1 já 2 brácha a 3 hráč počítač , akorát mi to nejde otevřít ten druhý a třetí hráč otevřít jde jenom 5 a vybrat boha a tým , tak ok dám páteho hráče , ale zbývají mi tam 2 3 4 a tam nejde vybrat v jakým tymu budou a jaký budou mít hendikep a buh , ten 2 3 4 hráč nevadí , nemusí hrát , ale když kliknu jakože jsem připraven a hra může začít tak se objeví tabulka "musíte vyplnit všechna pole hráče (to jsou ti hráči 2 3 4 ) aby jste mohli pokračovat , tak teda fakt nevím proč to nejde , máte někdo s tím zkušenost ? Děkuji

Pokud máte zájem si zahrát hru Age of Mythology:The Titans, připojte se na hamachi síť
AOM-T parani
heslo "mythology"
Tam vyhledejte mě(sherak) a já vám řeknu jak to správně spustit. Jede to všem bez problémů. Je nás 9 co to aktivně hrajeme. Více Vám poradím na hamachi.
Sherak