Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem sa-mp

Ahoj.

Mam problem s sa-mp.Zacalo to tak ze jsem si nainstaloval UDK a ten nefungoval tak jak by mel...tak jsem stahnul service patch pro win a NET Frimework 4.0 oboje nainstaloval a restartoval PC.No zjistil jsem ze to teda stejne nefunguje a tak jsem to nechal na zejtrek (dnesek uz :-D).Chtel jsem si zahrat sa-mp, tak jsem jako vzdy vybral server a pripojil se.No zezacatku to zaclo dobre (0.3a started,Connecting to xxx.xxx.xxx.xxx (ip adresa)) A kdyz v tom mi to napsalo "server didn t responding ,tring again"a takhle znova a znova a znova a ...

OS:WIN XP-profesional SP3

Instalovano:SP3
Microsoft .NET Framework 4.0
unreal development kit

Skousel jsem procistit cccleanerem...nic.

ZACALO TO POTOM CO JSEM NAINSTALOVAL TY TRI VECI.(teda alespon myslim proste v ten samej den ale pak jsem si daval asi 3 hod. pauzu a pak as zacal s instalaci...takze je klidne mozni ze sem neco pos*al jeste predtim)

No asi 1.00 ale jak rikam predtim to fungovalo.

To jsem teda jeste neskousel ale mam tu dalsi problem a to teda nevim jestli bych mel napsat do PC poradny-asi sem dosral win xp vsechno se spusti nejak moc dlouho.Spusta aplikaci nefunguje (treba pravje UDK)nevim no.