Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Klipy v GTA 4

Zdravim, když si nahraju v GTA 4 klip pomocí F2, tak když ho chci spustit v PC má příponu *.cli . Co mám udělat aby se aspoň převedl na avi nebo něco abych ho mohl klasicky přehrávat? Díky

Já si to nepamatuju, ale není to přímo v tom editoru? Nebo je tam volba do *mpg? Vím jistě, že jsem kdysi něco v GTA4 renderoval do 720p.

Ty klipy musíš do toho editoru nejprve načíst a v něm zpracovat. Samotné *cli jsou ti nanic, to jsou jen surová data ze hry, které pro prohlížení potřebují GTA4 engine.

edit: do editoru se dostaneš nějak přes mobilní telefon.