Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Crysis zaseky

chtel bych se zeptat s jakou sestavou vam sla hra Crysis
muj stroj - Pentium(R) Dual-Core CPU E5200 @ 2.50GHz
RAM 4,00 GB
NVIDIA GeForce 9500 GT ( 2431 Celkový počet MB grafické paměti k dispozici )
myslim ze to neni spatne ale ani nejlepsi dival jsem se na mnoho gameplay videi a spouste lidem s horsi sestavou sla hra na maximalni graficke nastaveni naprosto plynule... kdyz si dam vse na max tak se hra citelne zpomali ( jemne sekani )
uvitam kazdou uzitecnou radu jak zlepsit vykon

Slabá grafická karta. Nevěřím ani náhodou, že na ještě slabší to někomu šlo na max. nastavení zcela plynule. Možná tak v rozlišení 30*20 pixelů. Nebo autoři oněch videí lhali.

Já to hrál na C2D 3@3,6GHz, 4GB RAM a nVidia 8800/640MB v 1280*1024 na XP (DX9). Bylo to jakžtakž plynulé až na okamžiky, kdy na obloze lítaly ty modré potvory. Nastavení high, něco na ultrahigh (DX10 "hack").