Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem assassin creed

Dobrej.Mám dotaz ke hře assasins creed 1. Hru normálně spustím, jsem v menu dám novou hru pak se proberu v ty laboratoři oni me znovu připojej k tomu zařizeni a když už me tam znovu pouštěj po memory locking to proste cely spadne . mužu to davat furt znova, ale vždycky dojdu jen sem. Nemate nekdo zkušenosti? dik za reakce jirka

Zdravim vas pratele,
pred mesicem jsem si nainstaloval AC1...po nekolika hodinach hrani jsem ji nas*ane vypl a odinstaloval.

Ve hre me strasne iritoval cesky dabing...proste hrozny! Ja proste nesnesu hru s ceskym dabingem - i kdyby byla sebelepsi. Vim, ze se da hrat v originalnim jazyce, ale absence titulku (ENG, CZ) me odradila.

Po neustalem jezdeni v konskem sedle jsem radeji sel do lednice a ukrosil si kus konskeho salamu.

Dementni sbirani vlajecek (asi neni nutne) a hloupe futuristicke rozhrani me doziralo cim dal tim vic.

Co se tyce TUPE "pribehove linie", tak to byla posledni kapka...

Takze muj dotaz zni...ma smysl hrat AC2 bez dohrani AC1? (v ramci pochopeni "pribehu")

AC1 jsem hrál ... Jak píšeš, byla to vcelku nuda (i když graficky krásná nuda). Mě jen bavilo se pohybovat po městě a dělat si co chci - pro odreagování. Jinak ta vlaječka byl myslím save. Nejhoří bylo, že při pádu do vody postava zemřela. Tyhle kraviny už naštěstí v AC2 nejsou. Mám jí už doma, ale nějak není čas zjistit, zda AC2 stojí za to ....