Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s hrou(directx)

Problém spočívá v tom, že hru ani nenaistaluju, protože mi to vždy vyhodí, že si mám stáhnout novejší verzi directu(9.0 nebo vyšší).Ale já mám 9.0 ještě jsem ho přeinstaloval.Dřív mi ta hra šla, ale co mám new grafiku tak nejde.Jiné hry, mi ale jdou bez problémů.Nwm co s tím :( Díky za pomoc.Ovladačema by to být nemělo a i kdyby tak bych to aspoň nainstaloval.

Nehorázné ceny?

V roce 1995 stála jakákoliv hra kolem 2000Kč. Srovnej tehdejší platy s dnešními. A dále porovnej dnešní ceny her (AAA tituly při uvedení maximálně nepatrně přes tisícovku). Jsou zhruba (reálně) 5x levnější.

A když nakupuješ v "akcích" či pár měsíců po vydání, stojí tě hry ještě mnohem méně.

porovnej ceny za jaké se hry kupujou v americe, jsou asi 3x nižší, naše ceny jsou prostě zlodějna a lidi budou stahovat dál a dál, taky proč by to nestahovali když se každá hra dá cracknout a hrát zadarmo, třeba takový assasins creed2 je lepší stáhnout, nemusím řešit problém s připojením k internetu