Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem restart PC pri hrani

Ahojte, chcel by som sa opytat na problem ktory mam...Predvcerom so si upgradol PC (nechal som si len Graf kartu....) kupil som si i5 750 Quad Core, 4 GB kingston DDR 3 1333 Mhz, dosku Asus P 55, bednu a 550 W zdroj eurocase...Grafiku som si ponechal staru GF 9800 GX2...nainstaloval win 7....Problem sa objavil pri hrani hier, vzdy ked hram, po chvili niekedy 5 - 20 minut zacne pocitac vydavat pisklavy zvuk, hodi do modrej obrazovky, napise nejaky error (nestihnem to precitat) a potom sa restartne..stane sa to iba pri hrani hier, nikdy sa to nestalo pri inej cinnosti (ak som na webe, alebo pozeram film)..prosim vas poradte niekto co to moze byt...Dik moc

No, koupě toho zdroje nebyl nejšťastnější nápad.

Pro pořádek bys mohl otestovat RAMky (memtest, goldmemory). Nepřehřívá se grafika (není zanesena prachem)? Točí se její ventilátor?
V Prohlížeči událostí (nebo jak se to ve W7 jmenuje) není nějaký zápis o chybě?