Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Zablokovane tema fear 2

pravidla jsem cetl ale nechapu co tim myslite to si nemohu shanet cracky do her nebo zjistit zpusob jak obejit steam ja co sem se dival tak sem nenasel v tematech zadnnou odpoved na tohle myslim tim to jak zprovoznit ten fear 2

Čteš v pravidlech asi špatně.

Uživatel se zavazuje, že nebude tuto službu používat k aktivitám, které jsou nebo by mohly být v rozporu s platnými zákony České a Slovenské republiky

Provozovatel si vyhrazuje právo mazat/upravit příspěvky:
* týkající se nelegálního software nebo jiných nezákonných aktivit

Ne, to tady opravdu shánět nemůžeš. Máš-li potřebu supportu pro warez verze, budeš se muset obrátit jinam, tady tohle nevedeme. Další lock.