Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jednoduchý simulátor vrtulníku.

Nevíte o nějakém leteckém simulátoru co je ke stažení zdarma? Na grafice nezáleží, hlavně aby to nemělo moc Mb, mám pomalé připojení . A pokud možno aby tam byl pohled z kabiny. Díky Niky

jakozto fanda letani jsem kdysi hraval hru ktera se jmenovala nejak jako RC flying simulator ci tak nejak podobne.jednalo se,jak uz navod napovida,o simulator rc modelu,mimojine i vrtulniku.Dalo se to dokonce ovladat i ovladacem od originalniho rc modelu,ktery k pc musel byt jaksi pripojen,to jsem nezkousel,ale na uceni to nemusi byt spatne.
Kazdopadne je to free.
Z komercnich treba microsoft simulator x.Tam najdes uz pohled z kabiny a realistictejsi simulator letani asi nejni.Od vetronu,kdy se snazis litat jen za pomoci vzdusnych viru,pres boing 747 az po Tvoje vrtulniky:-)