Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problémy s grafikou v hrách z pohledu třetí osoby

Dobrý den,

mám tu problém ohledně grafiky a to prakticky ve všech hrách kde je pohled třetí osoby.

Textury mají jinou barvu nebo naopak stíny jsou roztáhlé do nekonečna a podobně.

Problémy jsem zaškrtnul na obrázku.
http://img717.imageshack.us/img717/9094/hraworldof warcraft.png
Je ve formátu PNG ale i tak ma 1,7Mb.

Další problém je že hra po nějaké době (cca 5-20 minut po spuštění hry) "zamrzne" a já slyším jen opakovaně poslední vteřinu zvuku a s počítačem nemohu nic dělat.
Hra nelze shodit do lišty a nelze otevřít správce souborů. Jediná možnost je restart "natvrdo".

Operační systém mám Windows XP Professional s service xp pack 3 (alespoň myslím že to tak je)
Grafická karta je NVIDIA GeForce 7900 GS (ale s omezením pro nedostatečné napětí , kvůly chybějícímu kabelu. TADY si myslím že bude problém)

Jinak obecný přehled je:
AMD Athlon(tm) 64 X2 Dual
Core Processor 4400+
2.31 GHz , 2,00 GB RAM

Mohl by mi někdo pomoci prosím?

Děkuji

ale s omezením pro nedostatečné napětí , kvůly chybějícímu kabelu.

Ty máš zdroj, který nemá přídavné napájení grafiky? Máš vůbec zdroj, který splňuje normy ATX 2.2? Vsadím se, že je to nějaký LCPower nebo Eurocase. Vyhodit a koupit pořádný zdroj, to je základ (měl by stačit tento: http://www.alfacomp.cz/php/product.php?eid=1051450 06000000TM0&Search=seasonic%20400W&SearchType=1). Také se podívej na teploty komponent a zkontroluj paměti MemTestem (bývá na všech diagnostických CD a některých Live verzí Linuxu).

Mě schází kabel ke grafické kartě (ten 6ti kolíkovej kabel).

Myslím ale že už vím čím to je (ten problém) ale chtěl bych to oveřit.

Té grafické kartě zlobí větráček (chlazení nebo co to může být) a když jsme to nainstalovaly do PC tak jsme ho musely po domácku opravit. Nicméně teď se (pravděpodobně) zasekl ale už zase běží a problémy jsou pryč. Je možné že by z toho mohly být tyto problémy?

Popřípadě dá se to opravit nebo musím koupit novou grafickou kartu?