Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Lineage 2 = NEJLEPŠÍ HRA

Zdravím , chci se váš zeptat na váš názor online hry lineage 2 pro mě tato hra je nejlepší ....u mně se nevyrovná hře World of warcraft a hře aion dohromady lineage 2 je tak složitá a přitom tak jednoduchá hra...opravdu klasika , všecky ty postavy , classy , grafika , města a okolí a hlavně smysl této hry....tato hra mě strašně moc zaujala a hraju ji již mnoho let , prostě SUPER BOBMBA NEJLEPŠÍ ŠPIČKA HER prostě si myslím , že je to opravdu skvěle udělané , povedené a velmi uspěšné .....chtěl bych znát váš názor na lineage II VS (x jinych her které hrajete vy) , děkuji.

I kdyz hraju spis WoW nez L2, a to jen proto ze to musim stridat (jinak me to omrzi a skoncil bych mesic sledovanim serialu) :-) . Lineage 2 je dle meho vkusu vazne nejlepsi, o Aionu ani nemluvim, taku kravinu sem hral 1 den a [bai-bai] :) Jine MMORPG nehraju leda sem tam Ultimu online, odreagovacka na nottebooku kdyz se chystam spat :)

hral jsem L2 3 roky(s přestávkama protoze me to vzdy po pul roce nejak nastve) ale nejlepší verze byla po Interlude, kdyz vysel kamael a az po gracii je tam uz tolik blbostí že ta krásná jednoduchost úplně zmizela a navíc classy které jsem uměl výborně hrát už jsou najednou slabé a ty slabé jsou zase silné. proto jsem začal hrát aion, ten me bavil ale to te doby nez pos**** server, tak jsem se asi pred 2 mesisi dostal k wow a doted me bavi ale porad vzpominam na dobre casy s L2 Interlude. Snad bude Lineage 3 které vyjde příští rok lepší.

tyhle hry baví jak koho, mě L2 bavil hned jak jsem k tomu sednul, zase wow me hned ze zacatku odpudil. ted po 3 letech uz me L2 prestava bavit a tak jsem se rozhodl ze zkusim znova wow, a zacalo me to asi po hodine bavit a ted uz to hraju asi 3 mesice. ale hlavně je to otazka vkusu, kazdeho bavi neco jineho