Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Microsoft flight simulatorx

Zdravim,prestoze trochu pochybuju,ze by to tu nekdo hral,zeptam se i tak:)
Nevite nekdo jak prepnout v teto hre ovladani na mys?Ovladat to na klavesnici je harikari,odezva strasna,nevim jestli je to normalni chovani,ale rad bych to zkusil pres krysku-myslim,ze to bude citlivejsi nez sipky.
Popr diky:)

Jestli máš pocit, že lítání tě bude bavit, a k tomu po ruce pár stovek navíc, pořiď si šťastný klacek a létej raději s ním, i kdyby to měl být pro začátek jen nějaký geniusí šmejd. S myší si osvojíš spoustu nežádoucích návyků a budeš se jich těžko zbavovat, kdybys později přešel třeba na il-2.