Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Cs 1.6

Ahoj, mám dotaz. Do nedávna jsem hrál Csko naprosto normálně. Ale prostě najednou mi to začne dělat následující. " vystřelím, a prostě se mi hrozně dlouho vrací AIM zpět do původní polohy. " Fps mám v normálu. Reinstal nejde, Internet 20 mb. Nějaká rada?

fps 100, velikost cross mam stredni, reinstal jde, ale nepomůže. Poznam když je něco špatně po 6 letech Cska ;-) ale s timhle se fakt nevim rady. Jak říkám. Vystřelím, kopne to, ( zatim vše ok )a sekaně se mi vrátí cross do normálu, tzv trvá to dlouho než se mi vrátí cross zpět.