Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem hra wow se po přechodu na nový patch mírně seká

Zdravim všechny. Chtěl bych se zeptat jaká by mohla být příčina toho že se mi hra WoW po přechodu na nový patch seká. Ani bych to nenazýval seká, spíše mírně zadrhává (odezvou to není). Řekl bych, že NB mám dost výkonný, rozchodim na něm mnohem náročnější hry (DIRT2, COD4). WOWko mi před přechodem jelo úplně bez problému, žádné mírné zadrhávání v celém průběhu hry jako nyní. Pokud máte nějaké nápady, budu mocrád za každou radu. Jinak ještě co mě napadá, tak bych podotkl, že WOWko nemám instalované, ale mám zkopírovaný adresář z program files z jiného počítače, ale v tom by problém být něměl?

tak už to šlape pěkně plynule i na nejvyšší efekty, po dlouhém hledání příčiny čím by to mohlo být sem se dostal až k addonům, i přes to že jsem tam měl pouze 3-5 addonů mi značné sekání způsoboval Diamond Threat Meter. Proto všem WOWkařům doporučuju Diamond Threat Meter nepoužívat!! zkuste třeba Omen :)

Me hra bezi plynule ale zdyz doletim litakem do jiny lokace vzdy a jakekoli zacne se to nehorazne lagovat, musim relog a po nem to vzdy jede zase krasne :) Do reinstallu se mi moc nechce a adony mam jen questhelper, bagnon a mobinfo2.