Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Mirrors edge - lagy

Prosím vás, poradtě mi. Když hraju Mir. edge tak se mi hra vždycky sekne uprostřed mise. Hru mi pujčil kámoš kteremu to v pohodě jede a to mám Lepší comp než on.

Kup si to. Pak se ti to třeba nebude sekat. Podporu pro warez tady nehledej, lock. (L-Core)

Kámoš ti dal originální zakoupenou verzi? Jestli je to něco z torrentu / ulozto / doplň si sám, tak tam pravděpodobně bude kámen úrazu. Jemu ty trojský koně a viry, který jsou v cracku přibalený asi fungujou, ale tobě ne :-). Taky se ti může počítač přehřívat - vyfoukej chladiče stlačeným vzduchem ve spreji nebo kompresorem.