Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem alien&predator

ahoj,chci se zeptat proc mi neustale pada hra alien&predator a hlasi to ze system windows nemuze spravne pracovat atd.pritom mi to 2 dny krasne bezelo bez problemu a dneska uz to nemuzu rozjet.nacte se menu,vyberu misi ale jak to nahraje a spusti tak zcerna obrazovka a je konec.mam vistu.diky

instaloval jsem Vcredist,Directx web setup a Dual core optimizer.to bylo doporuceno aby hra slapala.cistil jsem to programem spybot&search a nejaky adware mi to tam nechalo a napsalo ze to nejde odstranit protoze je to pritomne v pameti,nebo ze at se prihlasim jako administrator ale to ani nevim jak se dela,ale to adware uz tam je asi 2 mesice tak to tim nebude.ostatni hry fungujou v poradku.