Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem aliens vs predator 2 windows 7 nefunguje

zdravim vlastnim originalku avp 2
1.nainstalluju + patch 1.0.9.6
spustim a hra je černá a zvuk nic nedělá prosím o pomoc
mam
windows 7 ultimate 64-bit
a požadavky splnuji dokonce mam i lepčí
zkoušel jsem:
spustit s jinou kontabylitou
zkusil jsem crack
víc ne

AvP2 funguje, mám to nainstalované i s patchem ( AVP2_EN_095 ) a češtinou. Spuste hru, po neůspěšnem spuštění dejte správce uloh, procesy a tam vypněte AVP2.EXE, poté opět spuste a jede to. Otestováno, u mě to funguje.