Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vampire - Bloodlines

Kristova noho....
uz nekolik hodin se snazim narvat do tyhle hry cestinu a nejde mi to. Mam nainstalovany patch 1,2 tak jak pisou v readme a po spusteni instalatoru ktery prepisuje cestinu se naprosto nic nestane. Resp instalace probehne korektne, aspon se tak tvari, ale hra je porad v anglictine. Netusi nekdo?Hledal jsem i na forech, ale co jsem nasel, tak vede na davno mrtve linky. Kurnik sopa, jeste chvili tomu dam a leti to z disku..
EDIT: stoji to za to vubec hrat?Diky
EDIT2: neskutecny, vyzkouseny vsechny cestiny co se daji stahnout, kazda se nainstaluje korektne a vysledky efekt nulovy.Opet v anglictine

Malkaviani jsou jednoduse... vysinuti blazni. :-) Precti si dejiny jednotlivych klanu nekde na netu. Hrat za Malkaviana je neskutecny zazitek, nekdy nerozumis ani sam sobe, povidas si s televizi, ale taky dokazes presvedcit rusaka ze je velky hladovy zly medved a musi sezrat sveho sefa. :-) Dialogy typu kdy svoji bejvale vysvetlujes (uspesne!) ze jses zelva, a na otazku "jake to je" odpovidas "coby, normalka domecek s nozickami co zere salat", hadka s dopravni znackou, "armor" typu cervena kombineza a zelene gumove rukavice + "gumaky" a afro uces...atd... :-D:-D:-D

[http://th05.deviantart.net/fs12/300W/i/2006/267/5/ c/VtM__Bloodlines___MALKAVIAN_by_wycked.jpg]

Nevypada to spatne, kazdopadne to jen ukazuje, ze tam je asi docela slusna znovuhratelnost. Napriklad oproti toreadorum naprosto diametralne odlisne schopnosti a chovani. Stejne jako Nosferatu, ktery musi fungovat v podstate jen kanalama:)Mazec, ted jsem dal pauzu, ale urco se k tomu nekdy vratim:)