Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Planescape Torment

Zdarec, tak jsem se chtel vratit k hrani planescape torment, ale trochu me zarazila ta grafika. Po tom, co jsem ted hral novejsi hry, jsem si zvykl na trochu vyhlazene zobrazovani a tohle byl sok. Vim, ze je to starsi hra, legendarni a ma na svou dobu luxusni grafiku, ale preci jen, na monitoru 19" to vypada uz strasne. Nevite nekdo o nejakem hi resolution patchi popr jak nastavit vyssi rozliseni?Dik..

Uz jsem to rozchodil, ale nejak me to prudi, nelibi se mi to. vadi mi, jak jsou ty ovladaci prvky neumerne zmensene oproti ostatni obrazovce. No, je to ostatne jen konverze, nicmene grafika v tomhle rozliseni vypada dost luxusne. Skoda, ze to neni dotazene do konce.
Jinak resi to naprosto bezproblemove Widescreen mod.