Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem need for speed

Dobry den,potrebuju poradit.Mam hru need for speed underground 2 instalovanou v pc a slysel jsem ze se da stahnout nejaky soubor abych porad nemusel pri spousteni hry vkladat originalni cd do pc.Diky za odpoved

Ano, je to pravda, existuje taková možnost. Jenomže tím dochází k obcházení protikopírovací ochrany a tedy k porušování platného Autorského zákona. Z toho důvodu (a v souladu s pravidly) zde tyto rady nehledej.

Že je pirát s warezem vysmátý, kdežto kupující hráč otravován, je bohužel druhá věc... :-|