Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Dragon Age - Denerim - lokace

Zdravím!

Můžete mi někdo poradit? Co musím v Denerimu udělat, abych měl zpřístupněny oblasti Královský palác, pevnost Drakon a Sídlo denerim. arla? Už jsem ve všech byl, ale jen v rámci questu a znovu tam nemůžu... Nebo tam už nejde znovu jít? Slim Couldry mi chce dát nový quest, ale nemůže, protože nemám přístup do palácové oblasti...
A i několik dalších questů nemůžu kvůli tomu dokončit...

Hlavní quest už mám za sebou, byl jsem ve sněmovně, bojoval s Loghainem a chystám se na finále, ale tyhle postranní questy bych rád dokončil.

Dál nemůžu najít v brecilianském lese maleficary, které mám zlikvidovat.

Díky,

Kurt Strohschneider

Hmmm... tak už je to v cajku, vyřešilo se to samo... :) Nakonec jsem teda zjistil, že jde o jiný lokace, kam mě chce poslat a že se zpřístupnily samy, nevim čím. A ty čaroděje v lese jsem už taky potkal, takže cajk :)

Kurt