Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Dragon Age - páčení

Ahoj, jsem tu zase!

Mám jen takovej malej dotaz: Je možný se dostat do zamčenejch truhel apod. aniž bych měl v partě zloděje (nebo koho)? Jsme tři bojovníci, dva čarodějové a pes. Předpokládám, že to neni možný, ale fakt mě to štve, když jsem už potkal tolik zamčenej beden... :-/

Kurt Strohschneider

Nehrál jsem to ještě, ale předpokládám, že je to podobný, jako Baldurs Gate. Můžeš zkusit vypáčit bednu hrubou silou, tedy vzít bojovníka a zadat příkaz na útok na bednu.
Ovšem nezaručuji, do většiny beden se stejně nedá takto dostat, pokud nemá bojovník opravdu velkou sílu (lze si pomoci lektvarem).

asi půl hodiny po tom, co jsem se zeptal, se ke mě přidal rogue, takže cajk. :) A s tou hrubou silou - to nejde, nebo jsem to aspoň blbě zkoušel. Nicméně Baldur's Gate jsem hrál, je to podobný, ale v tomhle teda asi ne... :)

Každopádně díky za reakce.

Kurt Strohschneider