Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Frontlines - Fuel Of War

Zdravím, Mám prosím dotaz a nevím jak dál. Koupil jsem si hru Frontlines - Fuel Of War. Vše jsem krásně nainstaloval a když potom spustím hru, tak po úvodním videu atd... prostě jak dostanu hned na začátku zbraň, tak se začně voják se zbraní pořád točit DOLEVA!!! A nevím proč, je to jako by zaseklé, nebo co. Zkoušel jsem to i znovu nainstalovat a furt je to stejný.
Nemůžete jít rovně, nic... prostě pořád se točí doleva - dokolečka, jinak grafika, viudea, zvuk, vše OK, tak nevím... Děkuji všem za radu, David

Promiň, že píši až teď, musel jsem zase na chvíli odejít, Ale jseš BOREC, fakt to bylo tím!!! Měl jsem ta zapojenej volant a fakt jak jsem ho vodělal, tak to jede perfektně!!! Nemám slov, jsem ti velice zavázán, fakt jsem ani nedoufasl... Ještě nikdy se mě to nestalo. Je zajímavý, že hraji třeba i Crysis a tam to vubec nedělá, ani u jivých her, jenom tady u té. Ale to je jedno, hlavně že to jede takto.
Ještě jednou MOC děkuji za záchranu skoro života :-), už jsem z toho chytal nerva!
MOC děkuji a s pozdravem David

Ahoj, prosím nezlob se, ale jsem tak trochu laik a přesně nevím, na co vlastně ty PATCHE jsou? Sice jsem je viděl, že jsou nějaké ke stažení, ale co to je a na co to je? Prosím nezlob se za asi hloupý dotaz, ale fakt nějak nevím... díky na s pozdravem david